NOVINKY

Tommy a AleK odešli z kapely.

Letošní rok 2017 zakončujeme smutnou tečkou. Naše řady opouští kytarista Tommy a basák AleK. Oba borci již necítí v BETHRAYER uspokojení a jak sami řekli, nedělají to už ze srdce. Tommy končí definitivně s aktivním hraním v živé kapele a AleK šel za stylem, jemu daleko bližším, do kapely Hanz's Fuckers. Vzájemný rozchod proběhl v ryze přátelském duchu, v které věříme již na věčnost. Klukům tímto chceme poděkovat za vše.. Odchod těchto, pro nás velkých ikon, neseme s těžkým srdcem, přesto chceme já a Sádlo jít dál. Příští měsíc, oslavíme 27 let aktivního hraní na metalové scéně a dáme do toho vše, ať tohle číslo není konečné. Všem nám nejbližším děkujeme za podporu, držte nám pěsti, máme Vás rádi. O novinkách, budeme informovat.. Tímto Vám přejeme štastný Nový rok, hlavně mějte to nejcennější - zdraví, lásku a opravdové přátelství kolem sebe.
Olaf a Sádlo.

30.12.2017

BETHRAYER MEATFLY FEST 2017

Náš tradiční a oblíbený festival BETHRAYER MEATFLY FEST, který se koná na naší domácí půdě v malém moravském městečku Kojetín je zase po roce tady - SOBOTA 14.10.2017 !!! Veškeré info o akci najdeš na Facebook-události ! Věříme, že jako tradičně se naplní barák a společně si to všechno parádně užijeme !

 

Odkaz na FB událost:

https://www.facebook.com/events/1269053599890605/?fref=ts

17.08.2017

Band manager wanted..

Bethrayer hledá manažera, člověka, co se bude starat o kapelu a koncerty. Pokud máš chuť, zápal pro věc a kontakty, ozvi se! Kontakt je bethrayer@seznam.cz

24.07.2017
BETHRAYER thrash-core-groove-metal CZECH REPUBLIC

KONTAKT

Johny


 +420 731 939 569
bethrayer@seznam.cz

 

No Judge / No Pain - official single

Videoklip "NEVER GIVE UP!"

 

Autor klipu: Milan Škrob - TIE - www.stagezoom.net

Thanks to: Ondra Kramář - www.andrewphoto.cz

STÁHNOUT

Official sponsor: MEATFLY global wear

Meatfly Shop